1. برای استفاده از همه امکانات مجله، حتماً عضو شوید!
    بستن اطلاعیه

خبر اختصاصی مصاحبه یِ اختصاصی خودمانی با سیندرلا پارک سودام

شروع موضوع توسط maharsa ‏7/10/16 در انجمن اخبار کره ای

1. maharsa
    مدیر مسئول
    تیم ترجمه اختصاصی آفتابگردان

امتیاز دستاورد:
    18

دوست عزیز، برای استفاده از تمامی مطالب مجله لطفا از طریق این لینک ثبت نام کنید.

پارک سودام(

سیندرلا و 4 شوالیه) به عنوان یک ستاره ی هالیو در سن 25 سالگی خودشو اثبات کرد,با اسم مستعارِ

ستاره یِ مستقلِ

های هالیو شناخته میشه و به خاطرِ سنِ کم و استعدادِ فوق العاده اش تونسته نظر منتقدین زیادی رو

جلب کنه,اخیرا مصاحبه ای همراه با نوشیدن الکل انجام داده و درباره یِ مسیری که اونو به سمتِ صنعتِ سرگرمی کشونده
    صحبت کرده.

اولین

ِ تجاری ای که بازی کرد در سال 2015 با نامِ سکوت(The Silenced) بود,نقشِ دانش آموزیُ بازی می کرد که مسئولِ دخترانِ یه آسایشگاه بود.اما در

ِ کشیشِ سیاه (Black Priests) همراه با کیم یون سوک و کانگ دوک وون,در نقشِ دختری

که توسطِ یک روحِ شیطانی تسخیر شده بود,خوش درخشید.با بیش تر از 5.5 میلیون تماشاگرتونست تاثیرِ زیادی بر رویِ مخاطبین بزاره,و در پنجاه و دومین مراسمِ اهدایِ جوایزِ بک سانگ(این مراسمُ به عنوانِ مراسم گلدن گلوبِ

ها میشناسن)

توانست جایزه ای به عنوانِ یک تازه وارد با بهترین عملکرد دریافت کرد.
    هر چند برایِ یک

ِ در حالِ پیشرفت همیشه همه چی گل و بلبل نیست,بعد از بازی در درامِ کوتاهِ "چون که اولین باره"برایِ

بازی در

ِ شبکه یِ KBS انتخاب شد,درامِ "ذهنِ زیبا" اولین درامِ بلندِ سودام بود که به عنوانِ نقشِ اصلی بازی میکرد,اما

به خاطرِ مشکلاتی که در تولید این درام وجود داشت,با کم کردنِ 2 قسمت به این درام پایان دادند,و بازیِ اون در این درام موردِ نقد قرار گرفت.

آخرینِ درامِ پارک سودام,به تازگی پخشش به پایان رسیده است,این درام کاملا از پیش تولید شده بود,به همین دلیل مدتی از
    فیلمبرداری اش میگذره.
    سودام از این درام در حالی یاد میکنه که لبخندی پهنایِ صورتشو فرا گرفته و طبقِ گفته یِ خودش یکی از شادترین کارهایی بوده که داشته و میگه مردم به خاطرِ اینکه 4تا مرد منو دوس دارن بهم حسادت میکنن و غبطه میخورن,و بله,دریافت کردن اون همه عشق,به یکباره,منو واقعا خوشحال میکنه.دیگه کجا همچین موقعیتی گیرم میاد؟(می خنده)

سوالی که میخوام بپرسم کاملا رسمیه,چقدر می تونی الکل بنوشی؟
    این روزا فرصت نمی کنم زیاد برم بیرون,احتمالا بتونم یه بطری سوجو بنوشم,راستش,اخیرا زیاد الکل ننوشیدم,معمولا میتونم
    آبجو رو تحمل کنم.

عادتِ نوشیدنِ خاصی داری؟
    عادتِ نوشیدن؟دوستام میگن نطقم کم کم کور میشه,فک کنم به خاطرِ اینه که در حالِ مستی میخوام منظورمو تا اونجایی که
    میشه درست برسونم به خاطرِ همین احتیاط میکنم.

چه کسی رو به عنوانِ رفیقِ مشروب خوردنت انتخاب میکنی؟
    من معمولا با دوستایِ دبیرستانم ملاقات میکنم,دوستایِ بازیگری که در طولِ کارم پیدا کردم به خاطرِ برنامه یِ فشرده ای که اکثرا داریم نمیتونیم اینجوری همو ملاقات کنیم,اگه یه اتفاقِ خاصی باشه همو میبینیم,ولی با دوستایِ محله ام راحت ترم,چون دوست ندارم زیاد از خونه ام دور بشم.

در پنجاه و دومین مراسمِ اهدایِ جوایزِ بک سانگ تونستی جایزه ای به عنوانِ یه تازه وارد بگیری.
    افرادی که دوروبرم بودن خیلی به خاطرِ کشیشِ سیاه از من قدردانی و تعریف میکردن,پس با خودم فکر می کردم چقدر خوب
    میشه بتونم یه جایزه بگیرم,هر چند اصلا فکرشو نمیکردم که بتونم.از اینکه خودم تنهایی به مراسم برم واقعا استرس داشتم حتی بیش تر از وقتی که میخواستم برم و جایزه امو بگیرم.بعد از یه مدتِ طولانی یه لباس انتخاب کردم و پوشیدم,و واقعا اضطراب
    داشتم,اون موقع اصلا رو فرم نبودم چون دقیقا فیلمبرداریِ سیندرلا روز قبلِ مراسم تموم شده بود,و روزِ بعد از مراسم هم قرار
    بود برم سرِ فیلمبرداریِ ذهنِ زیبا.اما به خاطرِ این مراسم که هم صنعتِ

سازی و هم درامِ تلویزیونی رو دربر میگیره,تونستم آدمایِ مختلفیُ ببینم و واقعا خوشحالم از این بابت.مثه این بود که دوباره تویِ برنامه یِ ستاره هایِ رادیویِ MBC هستم.

وقتی اسمتو برایِ گرفتنِ جایزه خوندن,اولین فکری که به ذهنت رسید چی بود؟
    حالا چطوری قراره برم اون بالا؟استیج واقعا طولانی بود.بعد از اینکه اسمِ من خونده شد,

اوم جی وون,کارگردان لی جون

ایک,شروع کردن به تشویق کردنِ من,و کارگردانِ کشیشِ سیاه,جانگ جی هیون,به ذهنم اومد,واقعا برایِ درآوردنِ همچین فیلمی شجاع بود,اگه به خاطرِ ایمانِ اون به من تا آخرش نبود,من بیست سالگیمو بدونِ اینکه موهامو تا این حد کوتاه کنم تموم میکردم,
    به خاطرِ تمامِ راهنمایی هاش ازش ممنونم.

پیام هایِ تبریکِ زیادی از افرادِ دور و برت دریافت کردی؟
    با من تماسایِ زیادی گرفته شد,ولی من باید برایِ فیلمبرداریِ ذهنِ زیبا دقیقا روزِ بعد از مراسم خودمو آماده می کردم و خطایِ
    زیادیُ حفظ میکردم,چند روز بعدش من بالاخره موفق شدم جوابِ پیام ها رو بدم.

اولین کسی که با تبریکش,تحتِ تاثیر قرار گرفتی کی بود؟
    دقیقا بعد از گرفتنِ جایزه با کارگردان جانگ جی هیون و سونبه کیم یون سوک تماس گرفتم.میخواستم باهاشون سریعا تماس
    بگیرم چون خیلی ازشون ممنون بودم.سونبه یون سوک نکته هایِ زیادیُ به من گوشزد کرد.من باید به اون چیزی که میخوام برسم , و براش تلاش کنم ولی اون همیشه از من مواظبت میکنه,و حتی چند روز قبلش اول اون با من تماس گرفته بود.حتی چندین بار طیِ بازی باهمدیگه باعث شد من گریه کنم,اون کسیِ که من هم به عنوانِ یه

و هم به عنوانِ یه انسان تحسینش می کنم.وقتی مجبور بودم تو اون اتاقِ زیرشیروونی تنها باشم فکر میکردم دیوونه میشم.هرچند با حمایتِ اون همه

ِ باسابقه,

تونستیم فیلمبرداریُ همراه با خوش گذروندن تموم کنیم.

در بینِ حرفات تو مراسم گفتی که”در کشیشِ سیاه,من یونگ شینُ ملاقات کردم,و اون هم منو خوشحال کرد و هم نارحت”.
    من “یونگ شین” کاراکترمُ موقعِ دادنِ تست دیدم.برایِ اولین بار سرم درد گرفت.به محضِ اینکه رسیدم اونجا,بهم گفته شد کلاه
    گیس سرم کنم,کلماتی به خارجی فریاد بزنم,مثه یه شیر سرو صدا کنم,مثه یه سگ پارس کنم...اون لحظه,فکر کردم این نقش مثه نقشایِ دیگه نیست.همچنین من از تراشیدنِ موهام می ترسیدم.این سبکی بود که هیچ وقت براش تلاش نکرده بودم,و بازی کردنِ نقشِ یه روحِ شیطانیِ 5000 ساله واقعا مشکل بود,من حتی اعتماد به نفس نداشتم,پس سعی کردم هر چی که کارگردان بهم
    میگه رو انجام بدم,من همه یِ مهارتی که تو دانشگاه یاد گرفته بودمو به کار بردم,پس وقتی فیلمبرداری تموم شد من هیچ
    افسوسی نداشتم,چون تمامِ سعیموکرده بود.

برایِ نقشِ یونگ شین از بینِ 2000 نفری که تست دادن انتخاب شدی.
    من دوره یِ چهارم برایِ تست رفتم,اصلا نمی دونستم 2000 نفر دارن تلاش میکنن.اون موقع,کشیشِ سیاه سر فصلی برایِ
    بازیگرانِ مبتدی که تست می دادن زده بود تحتِ عنوانِ اینکه مایلن سرشونو بتراشن؟و من با خودم میگفتم”اونا که واقعا
    نمی خوان موهایِ منو بتراشن؟میخوان؟”اما در دورِ دومِ تست,بهمون گفتن کلاه گیسُ سرمون بذاریم و من فهمیدم اونا واقعا
    میخوان ما رو مجبور به اینکار کنن.وقتی کلاه گیسُ سرم گذاشتم,آدمایی که اونجا بودن تعریف کرن و گفتن”واقعا بهت میاد”و من واقعا گیج بودم.من آدمی با صورتی گیرا و یا موهایی بلند نیستم,برایِ همین به راحتی میتونم قاطیِ مردم باشم.اما وقتی
    کارگردان در دورِ دومِ مصاحبه منو دید گفت”این

یه هاله یِ منحصر به فرد داره”.فکر کنم کلاهِ گیسی با موهایِ کوتاه در

طولِ مصاحبه سرنوشتِ منو تغییر داد.

خودت چند بار

ُ دیدی؟

بعد از اینکه پخش شد در تئاتر دیدمش.دوستم بهم گفت نتونسته چشمایِ منو در طیِ

به خوبی ببینه,و گفت می خواد دوباره فیلمو ببینه,حتی اون موقع من نتونستم کامل به عنوانِ یه مخاطب ببینم.هر چند وقتی فامیلم اخیرا اومدن,رویِ DVD دیدمش,و اون موقع تونستم از یه جهتِ دیگه ببینمش,از اونجایی که تقریبا یه سال از فیلمبرداریش گذشته,حس می کنم از کاراکترم دور شدم.

اگه بخوای(the silenced) و (black priests) با هم مقایسه کنی؟
    در

ِ سکوت,نوعِ استرسی که داشتم نسبت به کشیشِ سیاه متفاوت بود,کاراکترم در سکوت تاثیرِ زیادی در داستانِ اصلی

داشت,حال و هوایِ

و کاراکترها با نقشِ من و کاری که کاراکترم تویِ

انجام میداد تغییر میکرد.و از اونجایی که اولین بارم بود که در نقشِ اصلی حاضر می شدم,به طورِ قابلِ درکی مضطرب بودم.2 تا 3 هفته قبل از فیلمبرداری نقشِ من مشخص شد,پس واقعا وقتِ چندانی برایِ آماده شدن نداشتم,اما کارگردان منو با گفتنِ”تو میتونی انجامش بدی”تشویق میکرد.فضایِ

فیلمبرداری نسبت به

هایِ کوتاهی که داشتم اصلا متفاوت نبود,اما همینجور که قسمت هایِ کاراکترم بیش تر می شد,من

استرم بیش تر میشد.اگرچه بازی کردن با دخترایی که هم سنم بودن باعث میشد کمی به اضطرابم غلبه کنم.

تو بازی کردن در درام هایِ تلویزیونیُ در سالِ 2015 شروع کردی.
    اولین پروژه یِ تلویزیونیم یه درامِ اختصاصیِ کوتاه به نامِ” ماهِ قرمز” بود.دقیقا بعد از فیلمبرداریِ

ِ کشیش بود,و موهام

تقریبا 1 سانتی متر بلند تر شده بود.تهیه کننده یِ” KBS بی کیونگ سو” ازم خواست که باهاش ملاقات کنم,پس منم رفتم.
    شنیده بودم که می خواد بهم پیشنهادی بده,اما به خاطرِ موهام که خیلی کوتاه بود,امیدِ چندانی نداشتم.بعد از خوندنِ فیلمنامه,
    تهیه کننده گفت” می خوام نقشِ پرنسس “ها وونُ” بازی کنی”.طراحِ گریم حواسش به موهام بود و به طورِ معجزه آسایی
    درستش کرد جوری که انگار موهایِ بلندِ من کاملا طبیعیه.

از اونجایی که اولین بارت بود,تواناییِ منحصر به فرد و جدیدی از خودت به ما نشون دادی.

حالا جدا از اینکه اولین بارم بود,اکثرِ نقش هایِ قبلیِ من غیر معمول بود.بالاخره شانسِ اینو داشتم که در رده یِ سنیِ خودم
    نقشیُ بازی کنم,و کاراکتریُ بازی کنم که خوش بین و شفاف باشه.با اینکه کاراکترم تو شرایطِ سختی بود,ولی خیلی خوشحالم که
    این نقشُ بازی کردم.

در ذهنِ زیبا ,رنج هایِ رو به رشدِ زیادیُ تجربه کردی.

من به سمتِ گه جین سونگ (کاراکترم در ذهنِ زیبا) کشیده شدم,چون اون تنها کسی بود که می تونست شخصیتِ مردِ اصلیِ
    داستانُ عوض کنه.اما اگه بخوای قلبِ یکیو فقط با صداقت,تحت تاثیر قرار بدی,به طورِ باور نکردنی مشکله.من فکر نمی کنم از
    اولش بتونم 100 درصد احساسات خرج کنم,و فکر کردن به اینکه اگه تا این حد پیش برم میتونم قلبِ کسیُ تحتِ تاثیر قرار بدم
    اشتباهِ من بود.اما فکر می کنم دردی که حس کردم,تجربه یِ خوبی بود.

بودن مزیتش اینه که داری به طور مداوم قضاوت میشی.نه اینکه همه از هر کاری که تو انجام بدی خوششون بیاد,من

معتقدم باید اشتباهاتتُ گردن بگیری و ازشون درس بگیری.هر چند جوِ فیلمبرداری واقعا گرم و صمیمی بودن,خارج از اینکه
    مخاطبان چه عکس العملی به این درام دادن,من واقعا موقعِ فیلمبرداری بهم خوش میگذشت.واقعا قدردانم که تونستم تو
    همچین درامی بازی کنم.

حتما به عنوانِ نقشِ اصلیِ

برات سخت بود که قسمت هایِ

کم شد.

علاوه بر بازیگرا,کسایی که بهشون ضربه خورد تهیه کننده و نویسنده بودن,ما انتظارِ بیش تری از اونا داشتیم ولی خوب اونجوری که می خواستیم نشد.خیلی ناراحت کننده بود که یک هفته زودتر از انتظار از گروهِ خوبِ فیلمبرداری خدافظی می کنم,پس تو
    قسمت آخرِ فیلمبرداری اشکایِ زیادی ریختیم.

بلافاصله بعد از ذهنِ زیبا,سیندرلا پخش شد.
    سیندرلا یه داستانِ معمولیِ درباره یِ قشرِ فقیر و پولدار نبود.ما تلاشِ زیادی کردیم که یه داستانِ پیچیده از قشرِ بالا درست کنیم.چون درام از پیش تولید شده بود سعی کردیم تا اونجایی که میشه متفاوتش کنیم.واقعا زمانِ خوبی موقعِ فیلمبرداری داشتم و اون همه عکس العملِ مثبت واقعا حسِ خوبی داشت.

کار کردن تو محیطی که 4 مرد عاشقتن باید حسِ خوبی داشته باشه.
    بیش ترِ مردم بهم حسادت میکردن.با هر کدوم از این 4 مرد صحنه هایِ جداگانه یِ زیادی داشتم,طوری که کارگردان به شوخی
    می گفت”اگه ها وون نباشه,هیچ صحنه ای نداریم که ازش

بگیریم”.فضایِ فیلمبرداری واقعا مثبت بود,و فک میکنم در طیِ 4 ماه به خوبی تو کاراکترم جا افتادم و خیلی شبیهِ کاراکترم شدم.اولش,زمان نیاز داشتم برایِ جا افتادن تو نقشم,اما بعد از 2 تا 3
    هفته,می تونستم به طورِ طبیعی نقشمو بازی کنم و از فیلمبرداری لذت ببرم.آن جه هیون در زندگیِ واقعیش کاملا متفاوت از
    شخصیتشه,اون کاملا ساکت و مهربونه,خیلی از اون کاراکترِ

بازش متفاوته.اولش خیلی نگران بود و می گفت”قبلا هرگز
    اینکارو نکردم,چطوری اینکارو بکنم؟”اما در نهایت بهتر از اون چیزی که انتظار داشتیم عمل کرد.

شخصیتِ کاراکترت در سیندرلا چه نکاتِ کلیدی داشت؟
    ها وون حرف و عملش دقیقا همون چیزی بود که حس میکرد.بیش تر از هر نقشِ دیگه ام,آماده بودم که اینو بپذیرم.سعی کردم
    خیلی باز و طبیعی تو نقشم باشم.

ِ کم رو و خجالتی ای نبود.و مچ شدنم با

ِ نقشِ اصلیِ مرد مهم بود پس سعی کردم کاملا در نقشم فرو برم.

چه جذابیتی باعث میشد که 4 شوالیه عاشقِ تو بشن؟
    ها وون دختری بود که قلبی گرم داشت,با اینکه زمانِ بچگیش عشقِ زیادی دریافت نکرده بود,اما

ِ باحالی بود که می دونست چطوری عشقشو ابراز کنه و به همون حد هم دریافت کنه.

به عنوانِ نماینده ای از طرفِ بازیگرانی بدونِ جراحیِ چشم,حرفی درباره یِ ظاهرت داری به ما بگی؟
    فکر می کنم داشتنِ ظاهری متفاوت از بقیه یِ مردم قسمتی از جذابیتِ منه.من هیچ وقت به جراحیِ پلاستیک فکر نکردم.من 100 درصد از ظاهرم راضی نیستم,اما خوشحالم صورتی دارم که به سختی کسی بتونه با جراحیِ پلاستیک جایگزینش کنه.فکر میکنم
    برایِ بازیگران داشتنِ جذابیتِ مخصوصِ خودشون خیلی مهمه چون اینجوری بقیه یِ مردم نمی تونن ازش کپی برداری کنن,به
    نظرم این مزیتی برایِ منه.اگه بازیگرایی وجود دارن که شبیهِ عروسکان,نباید بازیگرنی هم وجو داشته باشن که شبیهِ من باشن؟
    مخصوصا وقتی نقش هایِ زیاد و متفاوتی برایِ بازی کردن وجود داره,اگه بازیگران جذابیتِ متفاوتی رو بتونن از خودشون نشون بدن تماشا کردن خیلی جالب میشه.البته,اولش من فکر می کردم اونایی که ویژگی هایِ صورتشون زیباست میتونن بهتر جلویِ
    دوربین بایستن.من بازیگریُ فقط برایِ اجرا کردن شروع کردم,اما هرگز فکر نمی کردم یه روزی قادر باشم جلویِ دوربین بایستم.
    وقتی فارغ التحصیل شدم,فکرشو نمی کردم که بتونم حتی یک

ُ فیلمبرداری کنم,اما در 21 سالگیم,مرتب با بازیگردان ها ارتباط داشتم. از اون موقع شروع به تقویتِ اعتماد به نفسم درباره یِ ظاهرم کردم.

در سنی هستی که مردم در این سن شروع به عاشق شدن میکنن.
    مردم به خاطرِ سنی که توش هستن عاشق میشن؟(می خنده).من در حالِ حاضر قرار نمیزارم.از آخرین وقتِ استراحتم چقدر
    میگذره؟یادم نمیاد.

در بازه یِ زمانی بینِ دومین و سومین سالِ حضورت در دانشگاه(دانشگاهِ بین المللیِ هنرِ کره),15

ِ مستقل رو فیلمبرداری
    کردی.

من اون موقع فهمیدم که اگه تکونی به خودت ندی موفقیت به سمتت نمیاد.پس تصمیم گرفتم به صورتِ فعال به سمتش برم,
    یه پروفایل با عکسی معمولی ساختم و همه جا فرستادمش.آمادگی داشتم که اینجوری کاری انجام بدم,بعد از اون,عواملِ
    فیلمبرداری ای که قبلا باهاشون کار کرده بودم بهم زنگ زدن,و اینجوری تونستم رو فیلمایِ بیش تری کار کنم.

چی شد که خواستی رویِ تواناییِ بازیگریت کار کنی؟
    سالِ اولِ دبیرستان نمایشِ موزیکالیُ دیدم,بازیگرا خیلی خوشحال به نظر میرسیدن.اون موقع با خودم فکر می کردم که شاید بتونم

ِ موزیکال بشم.والدینم به شدت مخالف بودن.ازم می خواستن یه زندگیِ معمولی داشته باشم.قبل از

شدن رویایِ دیگه ای نداشتم.فکر می کردم دارم بی هدف زندگی می کنم.پس به برادر و خواهرِ کوچیکترم همیشه می گفتم درباره یِ کاری که می خواید انجام بدید حسابی فکر کنید,و به سختی برایِ دانشگاهی که می تونه به رویاهاتون تحقق ببخشه تلاش کنید.بعضی وقتا با خودم فکر می کنم اگه

نمی شدم چه کاری می خواستم انجام بدم.

2 تا خواهر و برادرِ کوچیکتر داری,درسته؟
    من بزرگترم,و یه خواهرِ کوچیکتر و یه برادرِ کوچیکتر دارم.والدینم تا وقتی پسری که می خواستنُ بدست بیارن بچه دار شدن.خواهرم درباره یِ شغلم بیش تر از هر کسِ دیگه ای تشویقم می کنه.وقتی فیلمنامه ای دریافت می کنم,خیلی راهنماییم میکنه.و هر چقدر بزرگتر میشه بیش تر شبیهِ دوستی میشه که می تونم بهش تکیه کنم.

شما اغلب تو جمله هات به همکاسی هایِ دانشگاهیت

و لی یو یونگ اشاره می کنی.
    نسبت به اونا حسِ رقابت داری؟

تو اون جنگِ روانی ای که شما فکر می کنی ما با هم درگیر نیستیم.اگرچه در طیِ کلاس همکلاسی و رقیبِ همیگه بودیم.اون
    موقع من به اونا مثه رقبام فکر می کردم,ولی اشتباه می کردم.فکر می کنم اصلا خطِ فکریِ خوبی نیست.ما باید دوستانی باشیم که همدیگرو حمایت می کنیم.مردم میگن بازیگرایِ زیادی در دهه یِ بیست سالگی وجود دارن,پس خیلی خوبه که با همدیگه
    بهمون اشاره میکنن.حتی الان هم در چتِ اینترنتیِ مدرسه ما مشوقِ همدیگه هستیم.اگه یکی کنسرت یا بازی ای از خودش به
    نمایش بزاره ما با همدیگه میریم,و اگه یکی از ما در

یا فیلمی بدرخشه,ما با هم میبینیمش و نظراتمونُ رد و بدل می کنیم و ازش انتقادِ سازنده ی کنیم.

در حالِ حاضر مشغولِ بازی در تئاترِ “نزدیک تر” هستی,درسته؟
    من بازی در این تئاترُ واقعا دوست دارم,و تلاش می کنم که آلیس باشم.فکر میکنم در بینِ این چهار مردُ زن در “نزدیک تر”
    آلیس اعتقادِ زیادی نسبت به زندگی و عشق داره.اگه این

ِ “نزدیک تر” بر رویِ درام و عشقی که هس تمرکز می کنه,فکر
    می کنم بکاراکتر ها بیش تر رویِ روابطی که بینِ مردم هست متمرکز هستن.همین دلیلِ اصلیِ من به جذبِ این نمایش بود,و
    باعث شد به عنوانِ پروژه یِ بازگشتم در نظرش بگیرم.

پس حدس میزنم بدونِ اینکه استراحتی داشته باشی مستقیم رفتی سرِ این تئاتر.
    در آینده هم,من دوست دارم مداوم بازی کنم.اگه ممکن باشه,می خوام

و

در هر سبکیُ بتونم بازی کنم.

از لحاظِ جسمی خسته نمیشی؟
    اگه احساسِ خستگی کنم,باید استراحت کنم.(می خندد).بدونِ استراحت,خیلی زود خسته میشم,اما اینکه بتونم چیزایِ مختلفیُ
    تجربه کنم انگار یه جور محرک تو زندگیمه.این موقع ها می تونم استراحت داشته باشم,اما “نزدیک تر” در واقع قلبِ منو از اشتیاق میسوزونه و همین باعث میشه خستگیم گرفته بشه.اگه الان متوقف بشم از خودم اصلا راضی نیستم,پس فک کنم تا وقتی آتیشِ درونم خاموش بشه ادامه بدم.

اگه وقتِ آزاد برایِ خودت داشته باشی...
    دلم می خواد برم سفر.مهم نیست کجا باشه,اما دوست دارم 2 هفته برم مسافرت.

در حالِ حاضر بیش ترین نگرانیت چیه؟
    چطوری قرارِ تو این نمایشِ پیچیده جوری که مردم بتونن به آسونی درکش کنن بازی کنم؟

دوست داری چجور بازیگری باشی؟
    نگرانیِ من به این قضیه هم مربوط میشه,اما نمی خوام درگیرش باشم,اگه از کاری که انجام میدم خوشحال نباشم,قادر نیستم
    انجامش بدم.اگه ازش کاملا خسته بشم,فکر نمی کنم دوباره بتونم بلند شم.امیدوارم به عشق ورزیدن به کارم ادامه بدم.حتی اگه خسته بشم,دوست دارم قدرتِ اینو داشته باشم تا از کازم لذت ببرم.

مترجم:فهیمه(maharsa)
    لطفاً این مصاحبه را با نام مترجم و لینک تاپیک در آفتابگردان منتشر کنید.

• با تشکر با تشکر x 8
    • درجه 1 درجه 1 x 5
    بارگذاری...
  2. Rahasam
    مدیر مسئول
    تیم ترجمه اختصاصی آفتابگردان

امتیاز دستاورد:
    98
    من اون موقع فهمیدم که اگه تکونی به خودت ندی موفقیت به سمتت نمیاد.
    مرسی از ترجمه این مصاحبه، از خوندنش حسابی لذت بردم ممنون

• با تشکر با تشکر x 4
  3. 945873
    خواننده
    یک ستاره

امتیاز دستاورد:
    3
    عالی بود دمتون گرم

• با تشکر با تشکر x 1
  4. ncsarab
    خواننده
    یک ستاره

امتیاز دستاورد:
    18
    خیلی خوب بود منون
    شخصیت سودام مث نقشش تو سیندرلا دوست داشتنی و دلنشینه

• با تشکر با تشکر x 1
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.